Farní odpoledne

12.11.2012 - 1.1.2013

Farní odpoledne na radnici

Milí farníci, i letos, jako každý rok, plánujeme setkání naší farnosti. Proč?

Často po bohoslužbách stojíme před kostelem a zdravíme většinou jen své známé.

Mnoho lidí odchází bez povšimnutí a mnohdy smutně, že se o ně nikdo nezajímá.

A právě příležitost setkání i s méně známými, v teple a s pohoštěním, je nabídkou se více poznat se všemi.

Víte, často se vytýká nám katolíkům, že jsme si příliš vzdálení. Setkáme se na bohoslužbách, podáme si ruce a po skončení běžíme do světa.

Je to škoda, mnoho lidí by si možná rádo promluvilo, zeptalo se na důvody naší víry (a doufám i radosti), ale nevšímáme si jich.

Proto vás zveme na naše setkání. Přijďte s otevřeným srdcem do naší velké farní rodiny, abychom se blíže poznali.

(Rádi přijmeme malý příspěvek na pohoštění, ale pokud to vaše finanční možnosti nedovolují, i tak vás rádi uvidíme!)

A kdy? V sobotu 24. 11. od 15 do 19 hodin v radničním sále (proti kostelu sv. Václava).

"Přijďte pobejt!"

V rámci farního odpoledne bude podobně jako v minulých letech tombola. Věci do tomboly můžete přinášet do sakristie.

Rovněž uvítáme ochotné pomocníky k přípravě setkání. Sraz je na faře ve 14 hodin.

Všem dárcům a pomocníkům předem děkujeme.