9.2.2013 - 17.2.2013

10. února 2013

Ohlášky na neděli 10. února

Svátky v týdnu:

- v pondělí památka Panny Marie Lurdské; Zároveň je to Světový den nemocných. V kostele sv. Václava bude možné přijmout svátost pomazání nemocných při mši svaté v 7:30 a v 17:30.

Tuto svátost může přijmout každý (nejen vážně nemocný) člověk staršího věku, pokud je ve stavu milosti posvěcující (vykonaná svatá zpověď).

- ve středu Popeleční středa - den přísného postu; popelec bude udílen v kostele sv. Václava ve středu při mši svaté v 7:30 a 17:30, v neděli na začátku každé mše svaté.

V době postní konáme každou neděli pobožnost křížové cesty, v kostele sv. Václava od 17:00.

Po mši sv. v 8:00 a v 9:30 zveme na farní kávu.

Mše svaté během týdne podle pravidelného pořádku.

V sakristii se můžete přihlašovat na farní pouť do Polska, podrobnější informace najdete ve zpravodaji a na vývěskách kostela.