Poutní zájezd do Polska

8.2.2023

Czestochowa – Kalwaria Zebrzydowska – Kraków – Łagiewniki - centrum Božího milosrdenství - Wadowice

Poutní zájezd do Polska

Czestochowa – Kalwaria Zebrzydowska – Kraków –

Łagiewniki - centrum Božího milosrdenství -  Wadowice

Program:

1. den – odjezd z Prahy od kostela sv. Václava na Smíchově v 7:00, prohlídka poutního místa Czestochowa, mše. sv., křížová cesta, večeře, modlitba v kapli Panny Marie – apel Maryjny, nocleh.

2. den – snídaně, odjezd do Kalwarie Zebrzydowské, mše sv., večeře, modlitba v kapli Panny Marie – apel Maryjny, nocleh.

3. den -  snídaně, celodenní prohlídka Krakowa, Łagiewnik, mše sv. návrat              do  Kalwarie Zebrzydowskié, večeře, modlitba v kapli Panny Marie – apel Maryjny, nocleh.

4. den – snídaně, odjezd, cestou návštěva Wadowic, mše svatá; prohlídka Muzeum Jana Pawla II, příjezd  do Prahy ve večerních hodinách ok. 18:00.

Termín: 5. 5. . – 8. 5. 2023                     Cena: 4200,- Kč

Cena zahrnuje: dopravu luxusním autobusem, 3x ubytování

ve 2-3 lůžkových pokojích s koupelnou včetně polopenze,

vstupy na   Wawel a do Muzeum Jana Pawla II ve Wadowicich.

Upozorňujeme, že cestovní pojištění si každý hradí sám!!!

Přihlásit se můžete v sakristii kostela sv. Václava na Smíchově.