Ohlášky na neděli 29. září

28.9.2019

Dnešní sbírka je určena pro církevní školství.

Svátky v týdnu:

v ponělí památka sv. Jeronýma, kněze a učitele církve

v úterý památka sv. Terezie od Dítěte Ježíše, panny a učitelky církve;

ve středu památka Svatých andělů strážných;

v pátek památka sv. Františka z Assisi;

Pátek je první v měsíci, po mši sv. je možnost adorace před Nejsvětější Svátostí do 20:00. V sobotu bude po mši svaté krátká adorace, při které se pomodlíme za rodiny, kněze a duchovní povolání.

V sobotu 5. října a v neděli 6. října 2019 se uskuteční sčítání návštěvníků bohoslužeb s nedělní platností. U vchodu do kostela dostanete sčítací lístek, který označíte podle pokynů kněze na závěr bohoslužby. Lístky se pouze natrhávají, není třeba nic psát nebo vyplňovat. Při odchodu z kostela označený lístek odevzdáte službě nebo ministrantům.

Během října konáme v bazilice sv. Václava od pondělka do čtvrtka po večerní mši sv. růžencovou pobožnost.

V sakristii si můžete zakoupit stolní katolický kalendář na rok 2020, na výběr jsou 3 druhy.  Cena 69 Kč.

Zveme na farní kávu a na další pravidelné akce.

Během týdne platí pravidelný pořad bohoslužeb.