Ohlášky na neděli 7. dubna

5.4.2019

5. neděle postní

V době postní konáme každou neděli pobožnost křížové cesty, v kostele sv. Václava od 17:00.

Příští neděle je Květná (Pašijová) neděle. Žehnání ratolestí bude na začátku každé mše sv. Ratolesti k dispozici nebudou, je třeba si donést vlastní.

Jménem diakona Václava Revendy zveme všechny zájemce na Biblické hodiny v dubnu a květnu, kde se budeme zabývat tématem Nejsvětější Trojice. Tematiku podložíme převážně z Bible a učení církve. Doporučujeme i jako vhodnou přípravu na Velikonoce a na slavnost Seslání Ducha svatého.

Volby do farní pastorační rady: Při vstupu do kostela jste dostali lístek se jmény kandidátů. K vyplnění nepotřebujete psací potřeby, stačí natrhnout čárku u jména vybraného kandidáta. Pozor, zatrhněte nejvýš 3 kandidáty, lístek se zatrženými 4 nebo více kandidáty bude neplatný. Pro kontrolu zatrhněte i svůj věk – volit mohou ti z farnosti, kterým bude 7. dubna 2019 15 a více let. Zatrhnutý lístek při východu z kostela odevzdáte volební komisi.

Ve čtvrtek 11. 4, zveme do farního sálu na promítání filmu „Změním úděl svého lidu“. Začátek v 19:45.

Příští sobotu 13. 4. budeme uklízet kostel. Začneme po ranní mši sv. Prosíme ochotné farníky o pomoc. Rovněž upozorňujeme v posledním zpravodaji na výzvu ohledně pomoci při úklidu a údržbě kostela.

S předstihem připomínáme, že v pondělí 15. 4. se bude v kostele sv. Václava konat kající pobožnost, během které lze přijmout svátost smíření (zpovídat budou 4 kněží). Začátek v 17 hodin, mše svatá začne po skončení pobožnosti.

Zveme na farní kávu a další pravidelné akce.

Během týdne platí pravidelný pořad bohoslužeb.

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019