Vltavské břehy: Projekt Šemíkův břeh v kontextu rozvoje pražských nábřeží.

14.2.2019

Česká Křesťanská akademie a spolek ZaPět vás zvou na panelovou diskusi. Debatu pořádá Česká křesťanská akademie v Praze 5 a spolek ZaPět. Diskusní večer se koná dne 5. 3. 2019 od 18:00 ve farním sále u kostela sv. Václava na Smíchově (nám. 14. října 17).

Prahu již nevnímáme  jenom jako město, ve kterém pracujeme a z něhož  ve volném čase utíkáme pryč. Je místem našeho života se vším, co k němu patří.
Smíchov  čeká  rozsáhlá  výstavba.  Za Železničním mostem, v místě bývalého hřiště Tatry Smíchov, se nachází poslední velká zelená sportovní plocha. Současný vlastník  jí chce  zastavět souborem obytných budov nazvaných Šemíkův břeh. Vše závisí na možné změně územního plánu.

K diskusi je pozván architekt a zástupce investora, odborníci na územní plánování, zástupci Klubu za starou Prahu, zástupci spolku Za lepší
Smíchov  a představitelé Městské části Praha 5.

Zveme vás také.  Přijďte  5.3. v 18:00  do farního sálu za kostelem sv. Václava na Smíchově.  I Praha 5  je věc veřejná.

Pozvánka je ke stažení zde