Ohlášky na neděli 5. dubna

3.4.2020

Květná (Pašijová) neděle

Z nařízení vlády vyplývá, že není možné sloužit veřejné bohoslužby. Protože lze poskytovat individuální duchovní péči a službu, bude možnost přijmout sv. přijímání tuto i příští neděli:

-      u sv. Václava v sobotu v 17:30, v neděli v 8:00, 9:30 a v 18:00; u sv. Gabriela v neděli v 11:15;

-      pondělí až středa: 7:30 a 17:30.

-      před tím bude možné vykonat sv. zpověď;

Mše sv. budou slouženy soukromě, na úmysly zadaných intencí.

Bohoslužby a obřady Velikonočního tridua se konají v povoleném počtu v zavřeném kostele. Účast je třeba domluvit s P. Jerzym.

Vzhledem k současným opatřením vyzývá Arcibiskupství pražské věřící k tomu, aby s ohledem na pandemii odložili svátost smíření na dobu po Velikonocích. Z tohoto důvodu se 6. dubna nekoná kající pobožnost a zpovídání. Je však možné využít možnosti přijmout svátost smíření přede mší svatou.

Rovněž je zrušena farní pouť plánovaná na 25. dubna. Zaplacenou zálohu si můžete vyzvednout v sakristii.

Individuální duchovní péče a služba bude k dispozici i během týdne, podle možností aktuálního vládního nařízení.

Kněží naší farnosti jsou v naléhavých případech k dispozici na telefonu nebo na e-mailu.