Ohlášky na neděli 31. října

Svátky v týdnu:

v pondělí slavnost Všech svatých – doporučený svátek;

v úterý Vzpomínka na všechny věrné zemřelé;

kromě mší sv. v 7.30 a 17:30 bude v 15:00 na Malvazinkách

mše sv., po ní půjdeme průvodem na hřbitov;

ve čtvrtek památka sv. Karla Boromejského, biskupa;

Pátek a sobota jsou první v měsíci. V pátek bude po mši sv. možnost adorace před Nejsvětější Svátostí do 20:00.

V sobotu se po mši svaté při krátké adoraci pomodlíme za rodiny, kněze a duchovní povolání.

Příští neděli 7. 11. se uskuteční Dušičková sbírka na charitní činnost v arcidiecézi.

Od 1. do 8. listopadu je možno získat plnomocné odpustky přivlastnitelné pouze duším v očistci. Podrobnější informace najdete ve zpravodaji.

Příprava na křest dospělých se koná ve čtvrtek od 18.30 na faře.

Zveme na farní kávu a další pravidelné akce.

S předstihem oznamujeme, že 5. 12. se od 16:00 ve farním sále uskuteční tradiční mikulášská nadílka s divadýlkem. Loutkové představení Sůl nad zlato předvede divadlo Rybka. Zájemce prosíme, aby se zapisovali do připraveného archu v sakristii. Uzávěrka přihlašování je 28. 11.

V týdnu platí pravidelný pořad bohoslužeb.