Filmový a modlitební čtvrtek

7.6.2017

Srdečně vás zveme na červnové čtvrteční setkání s modlitbou a filmem. Tentokrát se přeneseme do Alžírska za dominikánským biskupem Pierrem Claveriem, který se rozhodl, že svoji historii spojí s alžírskou, poté, co Alžírsko získalo nezávislost.

Jednoznačně se rozhodl, že se bude setkávat s bližními. Stává se přítelem pro Alžířany, pro mus- limy. Rozhodl se, že bude tam, kam ho Pán povolal, v trhlinách, které rozdělují lidstvo. Těšíme se na vás ve čtvrtek 8.6. 2017 v 19:30 ve farním
sále. Ostatní čtvrtky se ve stejném čase scházíme k modlitbě chval, díků a proseb, doprovázené kytarovými chvalozpěvy. Modlitba trvá zhruba hodinu až hodinu a půl. Též srdečně zveme!

Na setkání se těší a zvou    Tomkovi, Suchlovi, Lisých
 

 


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

 

ts